Milletvekili Talih Özcan CHP Düzce örgütünü yok sayıyor

Düzce Son Haber

Milletvekili Talih Özcan CHP Düzce örgütünü yok sayıyor
11.01.2024 - 10:00
Kaynak: Haber Merkezi

 

CHP Düzce İl Örgütü ile ara bul bulabilirsen milletvekili Talih Özcan arasındaki gerginliğin giderek büyüdüğü iddia edilirken, Özcan’ın ziyaretleri il örgütünden habersiz yapmaya başlaması ve il örgütüne rağmen kendi desteklediği ithal belediye başkan aday adayını yanında gezdirmesi gerginliğin daha da büyümesine yol açacağı yorumlarına neden oldu.

CHP Düzce İl Örgütü ile Milletvekili Talih Özcan arasındaki gerginlik ve uçurum her geçen gün büyüyor. CHP’de, Kemal Kılıçdaroğlu’na desteğini açıklayarak muhalif kanatta kalan Özcan, yine CHP Düzce İl Örgütüne rağmen Sarıyer’den gelen ve Düzce’de aday adayı yaptığı Rıdvan Bilgin ile birlikte ziyaretler yapmaya devam ediyor.

“ÖRGÜTÜN HABERİ YOK!”

Ara bu bulabilirsen milletvekili Talih Özcan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Özcan’ın yanında ise sadece ithal belediye başkan aday adayı Rıdvan Bilgin yer aldı. Ziyaretten örgütün haberinin olmadığını, Özcan’ın örgütü görmezden gelmeye başladığı ileri sürülürken, kavganın büyüdüğü iddia edildi.

‘GERGİNLİK NEDNEİYLE DÜZCE ADAYI AÇIKLANAMIYOR’

CHP Genel Merkezi Parti Meclisi’nde 6 büyükşehir ile 15 vilayetin belediye başkan adayları açıklanırken, Düzce adayında açıklanması beklendi. Ancak teşkilat ile Milletvekili Özcan arasında yaşanan isim krizi nedeniyle parti meclisinde oylama yapılamadığı ve Genel Başkan Özgür Özel’in örgüt ile milletvekili arasında uzlaşma sağlanmasını istediği iddia edildi.


Editör: D. Son Haber