Park, bahçeler ekipleri dur durak bilmiyor

DüzceSonHaber

Park, bahçeler ekipleri dur durak bilmiyor
10.10.2023 - 12:36
Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında devam eden çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.  Yabani ot temizliğinden çim biçimine parkların revizesinden dal budamaya kadar bir çok işlemi sürdüren ekipler, şehrin güzelleşmesi için çaba sarf ediyor.

Düzce Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Düzce’nin her bölgesinde en ince ayrıntısını düşünerek düzenleme ve güzelleştirme çalışmalarını dur durak bilmeden devam ettiriyor.

Okulların yoğun olduğu bölgelerde yaya geçişi başta olmak üzere kaldırım üzerlerine denk gelen dalların budanması işlemlerini gerçekleştiren ekipler, şehrin kavşak noktalarında ot biçme, bulvarlar genelinde yabani ot temizliği ve refüj düzenlemelerini de aksatmıyor.

Belirli mahallelerdeki parkların revizeleri noktasında da hassas şekilde hareket eden ekipler, yaptığı çalışma ile başta çocuklar olmak üzere mahalle sakinlerinin sosyal alanlardan güvenli ve sağlıklı şekilde faydalanabilmelerini sağlıyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.