Yol açma çalışmaları hızla sürüyor

DüzceSonHaber

Yol açma çalışmaları hızla sürüyor
10.10.2023 - 12:43
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, görev bölgesinin dört bir yanında gerçekleştirdiği çalışmaları aralıksız bir şekilde sürdürürken, mevcut kaldırımların onarım işlemlerinin yanı sıra yeni yol açma ve asfalt işlerini de aksatmıyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanında devam eden çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken,  sosyal yaşamın sağlıklı şekilde işleyişinin sağlanması noktasında şehri merkezi genelinde kaldırım tamiratlarına devam ediyor.

Bir yandan çeşitli noktalarda kaldırım ve yol açma faaliyetlerini sürdüren ekipler, ayrıca belirli mahallelerde beton dökme ve bazalt yaşı döşeme işlemlerinin yanı sıra kasis ve yol replajına yönelik hassas çalışmalarını da hız kesmeden gerçekleştiriyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    10.10.2023 18:25

    İki yıldır şikayet etmemize rağmen 14.bölgede huzurevinin önündeki bozuk kaldırımları yapmadınız,sizin otobüsler bozdu kaldırımların üzerine park ettikleri için.Özlü git Düzceden izmire sevindirirsin varlığın bir işe yaramıyor.