Yeni otobüsler geldi! Gerekirse devamı gelecek

Düzce Son Haber

Yeni otobüsler geldi! Gerekirse devamı gelecek
14.12.2023 - 11:49
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, son dönemde ulaşım konusunda yaşanan şikayetlerin artması ve mücavir alana yeni mahallelerin alınmasıyla birlikte şehiriçi ulaşım filosuna yeni otobüsler aldı. Alınan 12 metrelik 10 otobüs Düzce’ye geldi. İhtiyaç duyulması halinde yeni otobüslerin alınacağı öğrenildi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, her alanda olduğu gibi ulaşımda da Düzce’yi daha iyi noktalara taşıma hedefiyle çalışmalarını sürdürüyor. Düzce Belediyesi, 2020 yılında başlattığı ulaşım master planı çerçevesinde sil baştan yenilediği toplu taşıma sistemindeki araç filosunu genişletiyor. Ulaşım A.Ş.'ye ait 147 adet araca ilave olarak 12 metre uzunluğunda 10 adet sıfır kilometre araç daha filoya dahil edildi.

Düzce’ye gelen otobüsler Düzce Belediyesi önünde sergilenmeye başladı. Önümüzdeki günlerde seferlerine başlayacak olan otobüsler ulaşımda yaşanan şikayetlere büyük ölçüde çözüm olacak.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.