Bekir Develi Düzcelilerle buluşacak! Kudüs’ü anlatacak

Düzce Son Haber

Bekir Develi Düzcelilerle buluşacak! Kudüs’ü anlatacak
17.01.2024 - 11:05
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi kültür ve sanat etkinliklerine devam ediyor. Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi, 18 Ocak Perşembe günü saat 20:30’da Kudüs’ün konuşulacağı söyleşide ünlü televizyoncu ve yazar Bekir Develi’yi Düzceliler ile buluşturacak.

Düzce Belediyesi Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi yapılan yenileme ve genişletme çalışmalarının büyük kısmının tamamlanması ile kültür ve sanat etkinliklerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Dünya gündeminin en önemli konusu olan Filistin, Kudüs ve Gazze’de yaşananların değerlendirileceği organizasyon kapsamında ünlü sunucu, televizyoncu ve yazar Bekir Develi Düzce’ye konuk olacak. Son dönemde yaşanan Gazze’deki insanlık dışı saldırılara ve İsrail ürünlerine boykot uygulamaları konularında yaptığı farkındalık çalışmaları ile bilinen Develi, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün konuğu olarak Düzce’ye gelecek. 18 Ocak Perşembe günü 20:30’da Prof. Dr. Erol Güngör Kültür Merkezi’nde düzenlenecek “Kudüs Bizim Neyimiz Olur?” konu başlıklı söyleşi ücretsiz olarak tüm Düzcelilere açık olacak.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.