Beçi kavşağında trafik sorunu çözülüyor

Düzce Son Haber

Beçi kavşağında trafik sorunu çözülüyor
20.01.2024 - 13:54
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Üniversitesi’nin yerleşkesi ve Düzce Üniversitesi Hastanesi’nin bulunduğu aynı zamanda kafeler bölgesi olarak adlandırılan Beçi Kavşağı’nda yaşanan trafik sorununun önüne geçmek için Düzce Belediyesi tarafından kavşak düzenleme çalışması başlatıldı.

Düzce Üniversitesi yerleşkesi ve hastanesinin bulunduğu Beçi Kavşağı’nda trafik mesai bitiminde adeta arap saçına dönüyor. Trafik ışıklarında metrelerce araç kuyruğu oluşurken, bölgede kafelerin de olması nedeniyle trafik sorunu içinde çıkılmaz hale geliyordu.

Bu sebeple Düzce Belediyesi Beçi Kavşağı’nda yol genişletme ve kavşak düzenleme çalışması başlattı. Yapılan çalışma ile Akçakoca istikametine dönecek araçların ışıklarda beklememesi için bir yol oluşturuldu.

Ayrıca ilerleyen günlerde kaldırımlar yeniden düzenlenerek yol genişletilecek ve diğer bölgede de kavşak yapılarak trafik akıcı hale getirilecek.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.