Aydınpınar Şelalesi doğa tutkunlarının gözdesi oluyor

Düzce Son Haber

Aydınpınar Şelalesi doğa tutkunlarının gözdesi oluyor
8.02.2024 - 11:27
Kaynak: Haber Merkezi

 

Aydınpınar Şelalesinde yeşilin bin bir tonu arasında yapımı devam eden dome çadırların iskelet montajları tamamladı.

Düzce Belediyesi, doğa ile konforu birleştirerek yerli ve yabancı turistlerin tercih başlıkları arasına girmesi, bölge ve ülke turizminin lokomotifleri arasına yer alması için çalışma başlatılan Aydınpınar Şelalesinde yoğun mesai harcıyor.

Düzce Belediye Başkanı AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri neticesinde farklı bir konsept ile doğa ve kamp severlerin hizmetine sunmak, tabiat ile iç içe keyifli ve sakin zaman geçirmek isteyenlerin odak noktası haline gelmesi çalışmaları çerçevesinde yapılan Dome çadırlar ile bungalov evlerde çalışmalar sürüyor.

Yeşilin bin bir tonu arasında konaklama imkanı sunacak olan Dome çadırların iskelet montajı tamamlandı. Düzce Belediyesi İştirak Şirketi BelTur tarafından sürdürülen inşa çalışmalarının ilk etabında 9 Dome çadır olacak ve 4 mevsim konaklama imkanıyla Düzce turizminin hizmetine sunulacak.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.