Tapu ve Kadastro çalışanlarına teşekkür

Düzce Son Haber

Tapu ve Kadastro çalışanlarına teşekkür
15.02.2024 - 16:01
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’na bağlı Düzce’deki taşra teşkilatlarının yönetim ve idari personelleri ile bir araya geldi.

Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün Düzce Mutfak Sanatları Merkezi’ndeki davetine, Çevre ve Şehircilik Düzce İl Müdürü Nurhan Kartal, Düzce Tapu Müdürü Gülsen Sağlam ile Düzce Kadastro Müdürü Cihad Bilgehan Yalçın ve üç kurumun personelleri icabet etti.

Düzce Belediyesi’ne en fazla katkı sunan tapu ve kadastro personeline teşekkür eden Başkan Özlü, “Ne zaman bir şey yapmaya kalksak mutlaka 18 uyguluyoruz kadastroda işlerimiz oluyor. Veya bir satış gerçekleşiyor tapuda işlerimiz oluyor. Dolayısıyla biz sizden her zaman ilgi, yardım ve iyilik gördük. Davetimize icabet ettiğiniz için de teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Secil
    Secil
    20.02.2024 11:10

    Kadastro Müdürünün başarılı özverili çözümcül yaklaşımına vatandaş olarak ben şahit oldum. Düzce için böyle görev insanı olan Müdürlere ihtiyacı var, başarılarının devamını dilerim.