Belediye ekipleri her alanda sahada

Düzce Son Haber

Belediye ekipleri her alanda sahada
22.02.2024 - 09:43
Kaynak: Haber Merkezi
2

 

Düzce Belediyesinin şehrin görünen yüzü olan, vatandaşa yaklaşımda sahada ilk eli durumundaki birim müdürlükleri, şehrin güzelleştirilmesi, temizliği ve imarı noktasında yürütülen çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri, Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü tüm yıl boyunca şehir genelinde 63 mahalleye yönelik sürdürdükleri çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

PARK BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ 7 EKİP İLE SAHADA

Temiz şehir Düzce başlığı altında şehrin tüm mahallelerine aynı şekilde hizmet götürme çalışmalarını yürüten Park ve Bahçeler Müdürlüğü, günlük planlama dahilinde oluşturulan 7 ekip ile saha çalışmalarına devam ederken, Şehitlik bölgesinde ağaç ve bahçe budamalarının yanı sıra Aziziye Mahallesi Merkez Pazaryerinin çevre düzenlemelerini de aksatmıyor.

Eş zamanlı şekilde Bahçeşehir bölgesi genelinde rutin düzenleme çalışmalarına cami çevreleri ile başlayan müdürlük, bir yandan da Sancaklar ve Nalbanoğlu Mahalle parklarının da güzelleştirilmesini sağlıyor.

TEMİZLİK İŞLERİ GÜNE ERKEN BAŞLIYOR

Güne merkezdeki okullar ve Devlet Hastanesi bölgelerinin temizliği ile başlayan Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, günün ilk ışıklarıyla beraber Düzce’nin yeni mahallelerinden Kirazlı Mahallesinin sokak ve caddelerinin araç ile süpürülmesini, Sancaklar Mahallesinde ise parkların temizliğinin yapılmasına da ön ayak oldu.

FEN İŞLERİ YOL AÇMA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

5 ekip ile saha çalışmalarını sürdüren Fen İşleri Müdürlüğü ise merkezde Rasim Betir Paşa Bulvarında taş örme çalışmasını tüm hızıyla devam ettirirken, Cedidiye, Azmimilli ve Koçyazı Mahallelerinde kaldırım ve yol tamiratlarını da aynı süreçte devam ettiriyor. Müdürlüğe bağlı diğer ekipler, Darıcı ve Çamköy Mahallelerinde yol açma işlemleri gerçekleştirirken, şehir merkezinin belirli bölgelerinde ise roadmix yama çalışmasına devam ediyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Düzceli
  Düzceli
  22.02.2024 10:54

  Bizden olmayana hizmet yok uygulamasınımı yapıyor ÖZLÜ. 130 km. Yol açtık diyor İzmit 130 km.Yalan bari söylemeyin algı yapmayın.Avrupa bankalarından ne kadar kredi aldın,söyleyeyim vermediler.Algı yapıyon icraat kocaman sıfır.Sen kitap yaz başkanlığı yapamıyorsun sana başkanlık ağır geldi yapamadın.

 • Düzceli
  Düzceli
  22.02.2024 10:47

  Belediye fen işlerine ihbar hattı aracılığla 14. bölgedeki kaldırımların yapılmasını iki yıldır resimlerle bildirdik yapılmadı.Kaldırımları bozan belediyenin mersedes otobüsleri.