Aralarından su sızmıyor

Düzce Son Haber

Aralarından su sızmıyor
26.02.2024 - 15:01
Kaynak: Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’un son dönemde aralarından su sızmıyor. Kamuoyunda 31 Mart Yerel seçimlerinde belediye başkan adayı olmayan Yavuz’un, Düzce Belediyesi’nde önemli bir göreve getirileceği ve başarılı olacağı konuşulmaya başlandı.

Düzce’de uzun süredir Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ile Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz arasında problem olduğu yönünde söylentileri dolaşıyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde ikili samimi bir poz vererek kamuoyu ile paylaştılar.

Çilimli’de uzun süredir belediye başkanı olarak görev yapan Muhsin Yavuz, görev süresi içinde ilçeye yeni bir soluk getirdi. Son projesi olan Çilimli Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilçeye yepyeni bir görünüm kazandırmaya çalışan Yavuz, 31 Mart yerel seçimlerinde tekrar aday gösterilmedi. Ancak Yavuz, partisine küsmediği gibi başka partilerden belediye başkan adayı olacağı iddialarını da yalanlayarak aday olmayacağını duyurdu.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün 31 Mart seçimlerinden sonra başarılı ve deneyimli ismi yanına alarak Düzce Belediyesi’nde görev vereceği ve bu yönde Muhsin Yavuz’un 3 dönemlik belediye başkanlığı deneyimden faydalanmak istediği öğrenildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • muhsin ba
    muhsin ba
    28.02.2024 03:06

    muhsin başkan bu yolu yemez