Düzce’yi merak ettiler! Düzce Belediyesi misafir etti

Düzce Son Haber

Düzce’yi merak ettiler! Düzce Belediyesi misafir etti
6.03.2024 - 11:53
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi İştirak Şirketi Beltur A.Ş. geçtiğimiz haftalarda Ankara’da katıldığı fuarda Düzce’yi merak ettiklerini söyleyen üniversite öğrencilerini Düzce’de misafir etti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, turizm sektörünün gelişmesi ve özellikle gençlerin kamp ve doğa yürüyüşü rotalarına Düzce’yi katmaları amacıyla başlattığı gezi hizmetleri kapsamında, Ankara’dan üniversite öğrencilerini ağırladı. Ankara’daki fuarda Beltur A.Ş. standını ziyaret eden öğrenciler Düzce’yi merak ettiklerini söylerken, Düzce Belediyesi’nin daveti ile karşılaştılar.

Beltur rehberliğinde düzenlenen gezilerde Akçakoca Fakıllı Mağarası, Konuralp Antik Kenti, Aydınpınar Şelalesi, Efteni Gölü, Mutfak Sanatları Merkezi’ni ziyaret eden gençler, Düzce’ye hayran kaldı.

Turizm noktalarının kalıcı rotalar içinde yer alması ve yerel lezzetlerin tanıtılması konusunda önem verilen geziler, bahar aylarının gelmesi ile birlikte Düzceliler için de düzenlenmeye devam edecek.  Gez-Gör rotaları yeni dönem için geliştirilerek, hava şartlarının uygun olduğu dönemlerde Düzceliler için geziler sürdürülecek.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.