Özlü pazarcı esnafının iftar sofrasına konuk oldu

Düzce Son Haber

Özlü pazarcı esnafının iftar sofrasına konuk oldu
18.03.2024 - 12:51
Güncelleme 2.04.2024 - 04:50
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf Odası’nın düzenlediği iftar davetine katıldı.

Düzce Sebzeciler ve Balıkçılar Esnaf Odası tarafından, Düzce Merkez Aziziye Pazaryeri’nde geniş katılımlı bir iftar düzenlendi. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü de Başkan Yardımcısı Hasan Günden ve Zabıta Müdürü Selçuk Yıldırım ile birlikte iftar davetine katıldı. 

Pazaryeri girişinde Oda Başkanı İslam Batuhan Yangaz tarafından karşılanan Başkan Özlü, esnafları selamladı. Ezanın okunması ile birlikte hep birlikte oruçlar açıldı.

İftar sonrası davetlilere hitaben bir konuşma yapan Başkan Özlü, pazaryerinin eksikleri konusunda oda başkanı ve pazarcılar ile ladesbet istişarelerde bulunduklarını ve tuhafiyeciler için yapılacak pazaryeri ile eş zamanlı bir şekilde bu pazaryerinin eksiklerini de gidereceklerini söyledi.

Oda Başkanı Yangaz ise modern pazaryerini Düzce’ye kazandıran Başkan Özlü’ye teşekkürlerini iletti.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.