Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada

Düzce Son Haber

Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada
Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada Seçim işleri diğer işleri aksatmadı! Düzce Belediyesi sahada
20.03.2024 - 16:49
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, şehrin dört bir yanında ve 63 mahalle genelinde rutin çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürürken, muhtelif bölgelerde asfaltlama çalışmaları ve yama işlemlerini de devam ettiriyor.

Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, 63 mahalle genelinde planlı şekilde saha çalışmalarına devam ediyor.

Müdürlüğe bağlı ekipler,  bir yandan Koçyazı Mahallesi 2210 no’lu sokakta çalışma gerçekleştiren ekipler asfalt serimi ve yama işlemini sürdürürken, bir diğer ekip ise Beyciler Mahallesi belirli sokak aralarında da yama çalışmalarını sürdürdü.

Körpeşler – Arapçifliği yolunun asfalt yama çalışmalarının da aralıksız şekilde sürüdürülmesini sağlayan ekipler, öte yandan Darıcı Mahallesi Gazhane Caddesi üzerinde asfalt yama işlemine devam ediyor.

Ekipler, ayrıca, Ağa ve Sancaklar Mahallerinde yol reglaj çalışmalarını da aksatmadan sürdürüyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.