Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler

Düzce Son Haber

Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler
Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler Çocuklar Ramazan etkinlik çadırını çok sevdiler
23.03.2024 - 11:15
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi Ramazan Etkinlik Çadırı dün akşam her yaştan çocukların akınına uğradı. Cedidiye Meydanı’nda düzenlenen etkinlikler kapsamında yüz boyama, geleneksel oyunlar, Hacivat Karagöz ve Meddah gösterisi yapıldı.

Düzce Belediyesi Ramazan etkinlikleri dolu dolu geçiyor. Cedidiye Meydanı’nda kurulan etkinlik çadırı birbirinden ünlü isimleri Düzceliler ile buluştururken dün akşam sadece çocuklara özel etkinliklere ev sahipliği yaptı. Yüz boyama ve geleneksel oyunlarla keyifli vakit geçiren çocuklar daha sonra Meddah ile Hacivat ve Karagöz gösterilerini izledi. Geleneksel Ramazan eğlencelerini Düzcelilerle buluşturan Kültür İşleri Müdürlüğü organizasyonları ailelerden büyük beğeni ve takdir aldı. Her akşam çadırı dolduran Düzceliler etkinliklerden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Ramazan ayı boyunca sürecek organizasyonlar belirlenen takvim çerçevesinde Cedidiye Meydanı’ndaki çadırda devam edecek.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.