Seçim başka iş başka! Ekipler sahada

Düzce Son Haber

Seçim başka iş başka! Ekipler sahada
Seçim başka iş başka! Ekipler sahada Seçim başka iş başka! Ekipler sahada Seçim başka iş başka! Ekipler sahada Seçim başka iş başka! Ekipler sahada Seçim başka iş başka! Ekipler sahada Seçim başka iş başka! Ekipler sahada Seçim başka iş başka! Ekipler sahada Seçim başka iş başka! Ekipler sahada
26.03.2024 - 16:54
Güncelleme 18.04.2024 - 17:26
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi birim müdürlükleri, hazırlanan program doğrultusunda şehrin her köşesinde çalışma yürütüyor. ‘Temiz Şeh Seçim başka iş başka! Ekipler sahada ir Düzce’ hedefi doğrultusunda gerçekleştirilen bakım çalışmaları ile şehir daha da güzelleşiyor.

Düzce Belediyesi temizlik, bakım ve onarım çalışmalarını hummalı şekilde sürdürüyor. ‘Temiz Şehir Düzce’ hedefi doğrultusunda planlanan çalışmalar,  birim müdürlükleri eliyle yürütülüyor.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından D-100 Karayolu üzerindeki refüjlerde yeşil alanların bakımları yapılarak, yabani ot temizliği gerçekleştiriliyor. Bahçeşehir bölgesinin yeşil alanlardaki ot biçme çalışmaları da düzenli bonus siteleri olarak sürdürülüyor. Çocuk parklarının deforme olan ve kullanılamaz hale gelen oyun ve oturma grupları da ekiplerin çalışmaları ile yenileniyor. Kent Park’taki yürüyüş yollarına kayrak taşı döşeme çalışmaları da devam ediyor.

Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ise rutin temizlik faaliyetlerinin dışında otobüs duraklarının temizliğini gerçekleştiriyor. Ayrıca Ramazan ayı öncesinde oluşturulan cami temizlik ekipleri kent merkezindeki 107 camiyi sırayla köşe bucak temizliyor.

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından da asfalt çalışmaları gerçekleştiriliyor. Ekipler Hamidiye Mahallesi’nde asfalt yenileme ve kasis, Şerefiye, Körpeşler ve Dereli Tütüncü Mahallelerinde de asfalt yama işleri yapıyor.

Birim müdürlükleri rutin programın dışında, vatandaşlardan gelen talepleri de göz önünde bulundurarak çalışma programını şekillendiriyor.

 

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.