Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı

Düzce Son Haber

Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı
Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı Kazada zarar gören mezarlıkta onarım ve bakım çalışması başlatıldı
27.03.2024 - 16:33
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü, aracın çarpması sonucu tel çitleri zarar gören Konuralp Merkez Mezarlığı’nda onarım çalışmalarına başladı. Eş zamanlı olarak çevre bakım ve temizliği de gerçekleştiriliyor.

Konuralp’in Terzialiler Mahallesi’nde bulunan Merkez Mezarlığı’nın etrafını çevreleyen tel çitler, aracın çarpması sonucu yıkıldı. Yakın bir süre önce yaşanan kazada, bazı mezarlar da zarar gördü.

Düzce Belediyesi Mezarlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, yıkılan tel çitleri onarmak üzere çalışma gerçekleştirdi. Ekipler tarafından zarar gören tel çitlerin tamamı sökülerek, yenileri monte edildi. Bu çalışma ile eş zamanlı olarak mezarlıkta bakım ve temizlik de yapıldı.

Öte yandan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri de ot biçme ve ağaç budama çalışmaları gerçekleştirdi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.