Darıcıya hem sosyal tesis hem park

DüzceSonHaber

Darıcıya hem sosyal tesis hem park
7.09.2022 - 09:27
Haber Merkezi


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, mahalleleri parklarla buluşturmaya devam ediyor. Darıcı Mahallesine hem park hem de sosyal tesis olarak kullanılacak park yapımına başlandı.


Düzce Belediyesi, Darıcı Mahallesine hem çocukların rahat ve güvenli bir ortamda oyun oynayabilecekleri hem de mahalle sakinlerinin sosyalleşerek nefes alabilecekleri yeni park yapımı için harekete geçti.

HALI SAHA
İçerisinde halı saha, soyunma odaları, tribün,  otopark, çocuk oyun alanı, fitness park, 1400 metre uzunluğunda yürüyüş yolu, 1900 m2 yeşil alandan oluşan geniş konseptiyle hayata geçirilecek olan yeni parkın zemin düzenleme çalışmalarına başlandı.

ÇOCUK PARKI
Darıcı Mahallesinde yapımı gerçekleşen yaşam alanında bir adet büfe ile oturma grupları da proje içerisinde yer alacak. Darıcı Mahallesi sakinleri yapılan hizmetten dolayı çok mutlu olduklarını belirterek Düzce Belediye Başkanıı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkür ettiler.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.