Düzce Ulaşım yönetimi şoförü ve yolcuları yalnız bırakmadı

DüzceSonHaber

Düzce Ulaşım yönetimi şoförü ve yolcuları yalnız bırakmadı
19.09.2022 - 13:48
Haber Merkezi

 

Kalıcı Konutlar Bağlantı yolu üzerinde motosikletli iki şahıs tarafından halk otobüsünün kurşunlanması olayının ardından hemen olay yerine gelerek duruma müdahale eden Düzce Ulaşım A.Ş yönetimi takdir topladı.

Kalıcı Konutlar bağlantı yolu üzerinde meydana gelen olayda Ü.Ç isimli şahıs yol verme tartışması yaşadığı halk otobüsü sürücüsünün kullandığı otobüse içinde yolcu olmasına rağmen ateş etti. Şahıs yakalanırken, yolcular ise büyük korku ve panik yaşadılar.

Olayın meydana gelmesiyle birlikte Düzce Ulaşım A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Günden, Genel Müdür Levent Sivrikaya ve Operasyon Müdürü Murat Postoğlu, mermilere hedef olan minibüsün yanına giderek hem otobüs içinde bulunan yolculara hemde otobüs sürücüsüne destek oldular.

Yolculara herhangi bir zararları olup olmadığını soran Ulaşım A.Ş yönetimi, sürücüyü ise teselli ederek adli olarak gereken tüm girişimlerin yapılacağını ve faciaya yol açması muhtemel olayın peşinin bırakılmayacağını söylediler.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.