Cengiz Tuncer’den boşalan koltuğa Murat Gülmez atandı

DüzceSonHaber

Cengiz Tuncer’den boşalan koltuğa Murat Gülmez atandı
23.09.2022 - 21:51
Haber Merkezi
2

 

 

Düzce Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yürütürken rektör danışmanı olarak görevlendirilen Cengiz Tuncer’in yerine belediye başkan yardımcısı olarak Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Murat Gülmez atandı.

Düzce Belediyesi’nden yapılan açıklamada “Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Doç. Dr. Cengiz Tuncer’den boşalan Başkan Yardımcılığı görevine Sayın Murat Gülmez atanmıştır. Sayın Murat Gülmez, aynı zamanda Su ve Kanalizasyon Müdürlüğü görevinide sürdürecektir” denildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • yorumsuz
  yorumsuz
  26.09.2022 11:53

  düzcenin hiçbir kurumunda hiçbir yöneticinin o koltuğu hakettiğine inanmıyorum..

 • Vay bizim halimize!
  Vay bizim halimize!
  24.09.2022 11:34

  Arkadaş ne Cengiz Tuncer'miş! Bir türlü bölüşemediler adamı. Vay sahipsiz Düzce'min haline! Demek ki Cengiz hoca olmasa memleket batacak. Tabi ki öyle olmadığını biliyoruz.Bir Beyin Cerrahının belediyecilikten anlamadığını da anlayacak zekamız var.Düzcede Rektör bulamadık, şimdide üniversiyede danışmanyok ama Genel Mekez'in en üst düzeyinden torpilliyseniz tüm kapılar size açılır. İşte bu da ülkemin acınacak hali. "Emaneti ehline veriniz" diyen peygamberimizin sözüne ihanet değil midir, torpil.