İzmir’de Düzce rüzgarı esecek

DüzceSonHaber

İzmir’de Düzce rüzgarı esecek
8.12.2022 - 10:15
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi, 8-10 Aralık tarihlerinde İzmir’de düzenlenecek “Travel Turkey İzmir” fuarında Düzce’yi tanıtmaya hazırlanıyor. BELMEK kursiyerlerinin hünerlerinin de sergileneceği fuarda ziyaretçiler için küçük sürprizler hazırlandı.

Düzce Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü, İzmir’de düzenlenen “Travel Turkey İzmir” fuarında Düzce’yi tanıtmak üzere hazırlıklarını tamamladı. 8-10 Aralık tarihlerinde İzmir Gaziemir’de şehre özgü lezzetlerin, el emeklerinin ve doğa güzelliklerinin Türkiye’nin dört bir yanından gelen davetlilere anlatılacağı organizasyon için BELMEK kursiyerleri de birbirinden özel hediyelikler hazırladı. Kokulu taş, makrome anahtarlık modelleri, lavanta ve çeşitli koku keseleri ile Konuralp pirinci, siyah pirinçler konuklara verilmek üzere İzmir’e götürülecek.

8-10 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerini ağırlayacak fuarda Düze A Blok (Hall) 106 numaralı stantta tanıtılacak. Fuarı görmek isteyen meraklıları için ise adres; Zafer Mah. 840 Sk. Fuar Alanı No:2 Gaziemir – İzmir

 


Editör: D. Son Haber