Modern Sanayi Sitesi iş yeri satış fiyatları belli oldu

DüzceSonHaber

Modern Sanayi Sitesi iş yeri satış fiyatları belli oldu
27.02.2023 - 20:43
Haber Merkezi
1

 

Düzce Belediyesi tarafından Beslenbey Mahallesi’nde hazineye ait arazi üzerine TOKİ aracılığı yaptırılan yeni sanayi sitesinde iş yeri satış tarihleri ve satı fiyatları belli oldu.

Düzce Belediyesi, Kültür Mahallesi’nde bulunan eski sanayi sitesini taşımak için TOKİ marifeti ile Beslenbey Mahallesi’nde yaptırılan iş yerlerinin satış tarihlerini ve fiyatlarını belirledi.

Buna göre 96 metrekare zemin, 24 metrekare asma kat ile 120 metrekareyi bulan iş yerleri 1 milyon 750 bin liradan, köşebaşı iş yerleri ise 1 milyon 950 bin liradan satılacak.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü yaptığı açıklamada, eski sanayi sitesi esnafları için en uygun fiyatları belirlediklerini ifade ederek “Satışlar 1 Mart 2023 tarihinde başlayacak ve 30 Mart tarihine kadar fiyatlar sabit kalacak. Teslimatlar ise 2023 yılı Ağustos ayında başlayacak. Düzcemize hayırlı olsun” dedi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Aaaa
    Aaaa
    27.02.2023 21:07

    Olduda seçimlere kadar bitmedi bu proje yeni gelen belediye başkanının şu an olduğu gibi aynı partiden bile olsa iptal edip bunlarınyıkmayacağını kim garanti edebilir