Başkan Özlü kamburlarından kurtuluyor

DüzceSonHaber

Başkan Özlü kamburlarından kurtuluyor
20.06.2023 - 11:44
Kaynak: Haber Merkezi
3

 

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Belediyesi içinde görev yapan ancak halkın tepkisine neden olan isimleri tek tek devre dışı bırakmaya başladı. Kamuoyunda bu durum ise “Faruk Özlü kamburlarından kurtuluyor” yorumlarına neden oldu.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, göreve geldiğini günden bugüne kadar yanında önemli görevler verdiği isimler nedeniyle tepkilerin odağı haline geldi. Uzun süredir kamuoyunda tartışmalara neden olan isimlerden kurtulmaya başlayan Özlü ilerleyen günlerde bir çok ismi daha devre dışı bırakacak gibi görünüyor.

İlk olarak kamuoyunda en fazla tepkiye neden olan eski Milletvekili Fevai Arslan’ın BELTAŞ’tan istifasını isteyen Özlü, böylelikle Arslan’ı devre dışı bırakmış oldu.

Ardından yine bir çok şaibeye ismi karışan Düzce Belediyesi Başkan Vekili olarak görev yapan Hüdaver Gösterişli de devre dışı bırakıldı. İlk olarak 1 haftalık izninde Düzce Belediye Başkanlığı makamını Belediye Meclis Üyesi Murat Aydın’a bırakan Özlü, ardından Gösterişli’nin damadına ait olan ve kaçan olarak yapılan iş yerini mühürletti.

Özlü’nün ilerleyen günlerde hangi isimlerin üzerini çizeceği merak edilmeye başlandı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Düzceli
  Düzceli
  22.06.2023 10:08

  Gösterişli baştan hataydı o makamlarda.Çıkarları için çalışan bir şahsiyettir gösterişli.

 • Seyirci
  Seyirci
  20.06.2023 15:37

  İki lafı bir araya getıremiyen hiçbir becerisi olmayan kendını beledıyenın sahıbı sanan barış bayrak tabikide öyle mıllete tepeden bakan muhtarlara veto koyan bırı değil calışkan genç bırı gelsin artık yeter artık yeter...............

 • Düzceli
  Düzceli
  20.06.2023 12:55

  Peki bu yapılar kaçaktı neden bugüne kadar göz yumuldu da şimdi ne oldu böyle bir sonuç çıkmaya başladı. Bazı fikirler değişmeseydi yine kaçak yapılar mühürlenecek miydi