Beyaz masa bayramda durmadı

DüzceSonHaber

Beyaz masa bayramda durmadı
4.07.2023 - 09:38
Kaynak: Haber Merkezi

 

Düzce Belediyesi, Kurban Bayramı’nı da kapsayan 9 günlük tatil boyunca hizmetlerde aksaklık yaşanmaması amacıyla önlemlerini alarak sorunsuz bir tatil sürecini temin etti. Şehir merkezindeki rutin çalışmalar devam ederken 153 Beyaz Masa’ya bildirilen talep ve şikayetler de nöbetçi ekipler sayesinde giderildi.

Düzce Belediyesi'nden servis edilen habere göre;

Düzce Belediyesi 9 gün süren Kurban Bayramı tatili süresince çalışmalarını sürdürdü. Kurum bünyesinde yapılan hazırlıklar kapsamında ilgili müdürlüklerde nöbetçi ekipler oluşturuldu. Temizlik İşleri Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon ile Zabıta Müdürlüğü tatil süresi boyunca rutin çalışmalarını sürdürürken vatandaşların taleplerine de anında cevap verildi. Özellikle 153 Beyaz Masa tatil süresince 24 saat esası ile çalışırken sistem üzerinden 9 gün içinde 2 bin 297 çağrıya cevap verildi. Bu çağrılardan bin 180’i sisteme kaydedilirken durum bilgisi paylaşmak üzere bin 945 çağrıya birebir arama yapılarak dönüş sağlandı. Beyaz Masa biriminden alınan bilgiye göre sadece ihbar çağrılarına değil, şehir dışından tatil için Düzce’yi tercih eden ve bilgi almak amacıyla 153 Beyaz Masa’yı arayan vatandaşlara da yardımcı olunduğu aktarıldı.

TATİLDE BELEDİYE HİZMETLERİ TAM NOT ALDI

Nöbetçi ekiplerle koordineli şekilde çalışan 153 Beyaz Masa birimi, vatandaşlardan gelen çeşitli talepleri ortak sistem üzerinden ilgili müdürlüklere iletilerek vakit kaybetmeden çözümünü sağladı. Düzce Belediyesi’nin tatil sürecinde gösterdiği performans vatandaşlardan da tam not aldı.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.