Atatürk Bulvarı’nda sular kaldırımlara kadar çıktı

Sabah saatlerinde Atatürk Bulvarı üzerinde su hattındaki boruların patlaması sonucu bazı mahallelerde sular kesilirken, caddeyi kaldırımlara kadar su ve çamur bastı. Belediye ekipleri erken saatlerden itibaren hem temizlik hem onarım çalışmalarına başladı.

Atatürk Bulvarı’nda sular kaldırımlara kadar çıktı
6.07.2023 - 10:00
Haber Merkezi

 

 

Düzce’nin alt yapısında yaşanan problemler bir kez daha kendisini gösterdi. Sabaha karşı Atatürk Bulvarı üzerinde bazı mahalleleri besleyen ana su borusu patladı. Uzun süre akan su nedeniyle Rasim Betir Paşa Bulvarı’na kadar sular akarken, su kaldırımlara kadar yükseldi.

Etrafta bulunan hafriyat çalışmaları nedeniyle cadde tamamen çamurla kaplanırken, bazı mazgallar yerinden çıkarak hasar oluştu. Düzce Belediyesi ekipleri arıza nedeniyle hemen çalışmalara başlarken, arızanın giderilmesi ve caddenin temizlenmesine başladılar.

Su borusunun patlaması nedeniyle Kültür, Karaca, Beyciler, Hamidiye, Sancaklar, Çavuşlar, Çamköy, Körpeşler, Akınlar, Sarayyeri, Yeni Mahalle ve Fatih Mahallesi ile Aziziye Mahallesi’nin bir bölümünde sular kesildi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.