Kalıcı Konutlar yolunda Türk Bayrağı motifi sizi neden rahatsız etti?

DüzceSonHaber

Kalıcı Konutlar yolunda Türk Bayrağı motifi sizi neden rahatsız etti?
21.07.2021 - 11:23
Haber Merkezi
2

Düzce-Kalıcı Konutlar bağlantı yolu arasında bulunan ve muhteşem bir görünüme sahip olan Türkiye haritası üzerinde ki Türk Bayrağı motifleri bir süre önce sökülerek kaldırıldı. Havaların ısınmasıyla tekrar yapılacağı sözü verilen Türk Bayrağı tekrar yerine konulmadı.

Düzce merkez ile Kalıcı Konutlar bağlantı yolu üzerinde Yahyalar köprüsü mevkiinde Türkiye  haritası üzerine yapılan Türk Bayrağı motifleri yeşillikler arasında muhteşem bir görüntüye sergiliyordu. Ancak Düzce Belediyesi tarafından deforme olduğu gerekçesiyle sökülen Türk Bayrağı motifinin yenilenerek tekrar yerine konulacağı bildirilmişti.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer Mart ayında yaptığı açıklamada “Üzerinde ki kaplama deforme olduğundan iyileştirme yapmak için çalışma başlattık. Hava şartlarının iyileşmesiyle çalışmalar tamamlanacak” dedi.

Ancak aradan geçen 4 ay içerisinde henüz alanda bir çalışma başlatılmadı. Hava şartlarının son dönemde oldukça iyi olmasına rağmen Türk Bayrağı’nın yerine konulmaması tepkilere neden olmaya başladı.


Editör: T. Solmaz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Duzceli
  Duzceli
  23.07.2021 01:27

  Faruk ozlu artik duzgun bi kadro kurmasi lasim butun sirketlerin yonetimide degistrimesi lazim artik beltur ve beltas yonetim kurulunu elden gecirmesi lazim artik

 • Uğur
  Uğur
  21.07.2021 14:08

  Duzce belediyesinin en iyi yaptığı,Standart uyuşturarak geçiştirme hareketi,sadece bu mu ki.fisko kavsagi(onlarda biliyorlar ki yeni yapılacak akıllı kavşak projesi oraya yetmeyecek,ama bizim dönem geçsin milletin ağzını tutalım taktiği.Soruyorum yapacağınız akıllı kavşak düzce trafiğini kaldirir mi.Oraya köprülü kavşağın sert olduğunu siz de iyi biliyorsunuz sn düzce belediyesi.)Ozturkler kavşağı,olimpiyat kavşağı,kalici konutlardaki yıkılıp harabe bırakılan güreş alanı daha saymakla bitmez.