Öğrenciye eziyet Düzce'ye gelir gelmez başlıyor

DüzceSonHaber

Öğrenciye eziyet Düzce'ye gelir gelmez başlıyor
5.10.2021 - 14:08
Haber Merkezi

Düzce Üniversitesi'ni kazanarak Düzce'ye gelen ve şehir içi ulaşımı için otobüs kartı almak isteyen öğrencilere resmen eziye ediliyor. 

Düzce Üniversitesi'ni tercih eden öğrenciler, Düzce'ye gelmeye başladı. Öğrencilerin gelmesiyle birlikte eziyette beraberinde geldi. 

Öğrenciler şehir içi ulaşım araçlarını kullanmak için kart almak zorundalar. Ancak Düzce Belediyesi yeteri kadar ulaşılabilir ofis açmadığı için öğrenciler şehir merkezinde bulunan ve işlerin yavaş ilerlediği ofise giderek kart almak için sıraya geçtiler. 

Saatlerce sıra bekleyen gençler, yağmurunda yağmaya başlamasıyla birlikte yağmur altına dakikalarca bekleyerek ıslandılar. 

Tüm Düzce'nin ve yetkililerin durumu görmesine ve günlerdir parlatılmış mesajlar gönderilmesine rağmen gençlerin sıra beklememesi için bir çare bulunamadı. 

Öğrencilerin ıslanmaması için en azından çadır kullanılabilir olmasına rağmen gençlerin ıslanmasını tercih eden zihniyet, öğrencilerin Düzce Üniversitesi'ni tercih etmek konusunda kararsız kalmalarını da sorgulayarak adeta tüm sorumluluğu üzerlerinden atmış olduklarını düşünüyorlar. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.