Eski kaymakam evi kütüphane oluyor

DüzceSonHaber

Eski kaymakam evi kütüphane oluyor
6.10.2021 - 09:51
Haber Merkezi
2

Düzce'nin en eski ve güzel yapılarından olan eski kaymakam evinin zabıta müdürlüğü yapılacağı yönünde ki haberimize Düzce Belediyesi'nden açıklama geldi. Zabıtaların kaymakam evinde geçici olarak durduğu, binanın kalıcı olarak kütüphane yapılacağı bildirildi. 

Düzce'nin en güzel yerinde bulunan ve yıllarca kaymamaklara hizmet eden eski kaymakam evi yeni dönemde kütüphane olacak. Düzce Belediyesi'nden yapılan açıklamada kaymakam evinde duran zabıtaların millet parkını kontrol etmek amacıyla geçici olarak binada durdukları, millet parkının açılmasıyla birlikte zabıtaların binadan çıkarak Düzce'de faaliyet gösteren bir mobilya fabrikası tarafından binanın kütüphane oalrak restore edileceği ve kalıcı olarak kütüphane olacğaı bildirildi. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Galip
  Galip
  7.10.2021 10:40

  Zabıta devlet kurumu degilmi kackez kütüphane ye gidiyor halkımız. Merkezde kütüphane yokmu. Sizin gibi eski bir gazetecinin bu tip haber değeri olmayan şeylerle uğraşması hiç hoş değil.

 • Nihat faik
  Nihat faik
  6.10.2021 15:44

  Zabıta olsa ne olur. Başka birşey olsa ne olur. Sanki bütün mesele bu. Ne kadar sorun ettiniz. Yazacak başka birşey bulamadiiz.