Sancaklı'dan resmi açıklama geldi isim yanlışıldan dönüldü

DüzceSonHaber

Sancaklı'dan resmi açıklama geldi isim yanlışıldan dönüldü
8.11.2021 - 15:48
Haber Merkezi
7

Günlerdir Düzce'nin gündeminde olan Sancaklı Mobilya sahibi İbrahim Sancaklı ilk kez resmi açıklama yaparak, Olimpiyat Kavşağı'na konulacak yeni tabelanın görselini paylaştı. Olimpiyat Kavşağı'nın ismi değişmeyeceği gibi ağaçlandırma işinin de Sancaklı ailesi tarafından yapıldığı belirtilecek.

İbrahim Sancaklı yaptığı resmi açıklamada "Düzce Belediyesi’nin “şehir merkezine giriş ve çıkışların güzelleştirilmesi projesi” kapsamında D-100 ve D655 Karayolu orta kaldırım ve kavşaklarında ferforje, peyzaj, ağaçlandırma gibi düzenleme çalışmalarından, 54 yıldır komşularımızla beraber bulunduğumuz bölgemizdeki kavşağın “peyzaj ve ağaçlandırma” işini belediyemizin talebine binaen sponsor olarak üstlendik. Söz konusu çalışmalar kapsamında D100 Karayolu üzerinde bir başka kavşakta daha önce yapılmış bir uygulamaya benzer şekilde; tarafımızca biri 4 Haziran 2021 (Ek: Tabela İçeriği Şekil 1), diğeri 6 Ekim 2021 (Ek: Tabela İçeriği Şekil 2) olmak üzere iki tür isimlendirme yazı içeriği hazırlanmıştır. Her iki yazı içeriği tabelası şekli Ek’te sunulmaktadır. Tabela içeriği konusunda takdir ve tercihi sponsor olarak tarafımıza bırakan Sayın Bakanımız Dr. Faruk Özlü ’ye teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Bu süreçte, mahalle sakinleri ve komşularımız, Düzce Belediyesi Logosu ve Yazısı altında “Sancaklı Mobilya Tarafından Ağaçlandırılmıştır” yazan bir tabela koymamızı rica etmişlerdir. (Tabela İçeriği Şekil 1.) 1958 yılından bu yana, 63 yıldır daima iyi ilişkiler içerisinde bulunduğumuz mahallemiz insanlarının taleplerini ve tercihlerini her zaman önemsedik. Bu sebepten, tabela yazı içeriği komşularımız tarafından talep edilen şekli ile (Tabela içeriği Şekil 1 olarak) en kısa zamanda düzenlenecektir. Geçmişte olduğu gibi; bölgemizin geliştirilmesi ve güzelleştirilmesi çalışmalarına, belediyemiz öncülüğünde, tüm hayırseverler ve Düzce Halkı ile birlikte devam edeceğimizi belirtmek isteriz" dedi.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • Irfan hatip
  Irfan hatip
  10.11.2021 07:50

  isim güzel.Baskan yola devam.2023 e doğru.

 • lütfü oglu kerim
  lütfü oglu kerim
  9.11.2021 10:55

  bu çevrededı her alile saygın vede degerlidir hepsıne saygımız var ancak bu bolge olimpiyat olarak bılınırdı yınede oyle kalmasından yanıyızz yasanmıslıkklar vardır eskıye saygımız olmasa yanıyi sevemeyız saygılar sevler dogrusu olmuşşş

 • BEŞTEPELER FATİHİ AVUSTRALYA
  BEŞTEPELER FATİHİ AVUSTRALYA
  9.11.2021 00:31

  Sancaklı'lıları 1960 lı yıllardan bilirim Kültür Mahallesinde ikamet ediyorlardı, komşuları tarafından sevilen bir aileydi İbrahim Sancaklı Ortaokulda çok saygılı güler yüzlü bir sınıf arkadaşımızdı, Kereste fabrikaları vardı, kısacası yardımsever hiç kimsenin hakkını yemeyen Dürüst insanlardı, Düzce'liler bunu bilmesi lazım Yani şimdi neyin tartışması yaşanıyorki, zaten Düzce için En büyük fedakarlıkları yapmışlar daha ne yapsınlar yani bütün servetlerini Düzce Belediyesinemi bağışlasınlar.

 • Alperen
  Alperen
  8.11.2021 20:25

  Sponsor olarak Tarafımıza bırakan Sayın Bakanımız.....olan Kısmı Yanlış olarak Yazılmış Faruk Bey Şu Anda Düzcenin Seçilmiş Belediye Başkanıdır Düzeltmeniz Lazım!!!

 • Ali
  Ali
  8.11.2021 19:41

  Olimpiyat kavşağı yazılacak oraya

 • Kendini bilmez
  Kendini bilmez
  8.11.2021 18:08

  O tabela kalkacak

 • Ahmet
  Ahmet
  8.11.2021 16:37

  Kervan kavşağında isim verilirken bu kadar yaygara kopmamıştı.