Başkan Özlü Katırcıoğlu’na siyasi danışmanlık verdi

DüzceSonHaber

Başkan Özlü Katırcıoğlu’na siyasi danışmanlık verdi
15.12.2021 - 17:23
Güncelleme 15.12.2021 - 17:25
Haber Merkezi
2


Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Düzce’de eğitim ve siyaset camiasının önde gelen isimlerinden Ercan Katırcıoğlu'nu siyasi danışmanlık görevine getirdi. Katırcıoğlu artık Başkan Özlü'ye sosyal ve siyasal konularda danışmanlık yapacak.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, yakın çalışma ekibine yeni bir isim daha kazandırdı. Düzce'de siyaset ve eğitim camiasının yakından tanıdığı bir isim olan Ercan Katırcıoğlu, Başkan Özlü'nün daveti üzerine danışmanlık görevine getirildi.

Katırıcıoğlu’nun siyasal ve sosyal konularda kendilerine destek vereceğini kaydeden Başkan Özlü; “Duzce'de eğitim ve siyaset camiasının önde gelen isimlerinden Sayın Ercan Katırcıoğlu artık bizimle beraber. Davetimiz üzerine ekibimize katılan Sayın Katırcıoğlu ile birlikte çalışacağız. Siyasal ve sosyal konularda bize danışmanlık yapacak” dedi.

Katırcıloğlu, MHP'den Düzce Belediye Meclis üyesiyken belediye başkan adayı gösterilmediği için istifa ederek Meral Akşener yönetiminde ki İYİ Parti'ye kurucu il başkanı olarak atandı. O dönemde milletvekili adayı gösterilmeyen Katırcıoğlu bu kez İYİ Partilileri FETÖCÜ ilan edere partisinden istifa etmişti. 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Osman duzceli
  Osman duzceli
  15.12.2021 23:37

  Bence asıl fetocu Ercan Katırcıoğludur darbe gecesi darbe olacağını biliyordu ve arabamda Recep Tayyip Erdoğan resmi olduğu için bana mazot vermedi petrolde çalışırken mudurdu petrolde sırf reisin resmi var diye yakıt vermedi bana

 • Ertuğrul çiçek
  Ertuğrul çiçek
  15.12.2021 20:15

  3 katırı güdemeyecek insanlar siyasi danışman olmuş... Beklesin Faruk özlü, nasıl ki Ercan ayrıldığı her yere zarar verdiyse Faruk özlü'ye de zarar verecektir.