Başkan Özlü esas kahramanlarla vakit geçirdi

DüzceSonHaber

Başkan Özlü esas kahramanlarla vakit geçirdi
22.12.2021 - 14:54
Güncelleme 22.12.2021 - 14:56
Haber Merkezi
1

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü beraberinde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ile birlikte esas kahramanlar olan Temizlik personelini ziyaret ederek sohbet ettiler.

Düzce’de özellikle kar çalışmalarında yoğun çaba harcayan ve her biri oldukça kıymetli olan temizlik çalışanları sabahın 6’sında sürprizle karşılaştı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü ve Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer temizlik işleri müdürlüğünü ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldi.

Temizlik personeli ile sohbet eden Özlü, personeline teşekkür ederek “Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı kıymetli çalışma arkadaşlarımızla beraberiz. Her birine göstermiş oldukları özveri ve üstün gayretleri için teşekkür ediyorum” dedi.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Beştepeler Fatihi
    Beştepeler Fatihi
    23.12.2021 05:53

    Dünyanın bir ucundan Düzce'deki güzel gelişmeleri net olarak görüyoruz Ne diyebilirim ki Faruk özlü'yü gerçekten çok seviyoruz.