Gebzeli hadsizden hadsiz Düzce paylaşımı

DüzceSonHaber

Gebzeli hadsizden hadsiz Düzce paylaşımı
26.12.2021 - 21:07
Haber Merkezi
3

Düzce Belediyesi tarafından düzenlenen İktisat ve Kalkınma Kongresine katılan Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Gebzeli Levent Altun, kongre sonrası Düzce ile hadsiz paylaşım yaptı. Altun “Düzce’nin ilk olduğu yerde Gebze’nin hakkı büyükşehir olmaktır” diyerek kendince Düzce’yi aşağıladı.

Düzce Belediyesi, Düzce’nin 50 yılının planlanacağı bir toplantı yaparak Düzce dışından gazetecileri yine Düzce’nin geleceğini tartışmak için çağırdı. Ancak o gazetecilerden birisi olan ve hadsizliği bilinen Levent Altun, kongre sonrası Düzce ile ilgili yaptığı hadsiz paylaşımla tepkileri üzerine topladı.

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Altun “Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkanım Yılmaz Karaca ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanım Erol Tayhan ile birlikte Ekonomi Gazeteciler Derneği’nin davetlisi olarak Düzce İktisat ve Kalkınma kongresine katıldık. Vali, milletvekilleri, belediye başkanı ve Düzce protokolünün katıldığı programda Düzce’nin sanayi, turizm, tarım ve kültürel varlıkları masaya yatırıldı. Ve şunu tekrar belirtmek isterim ki Düzce’nin il olduğu yerde Gebze’nin hakkı büyükşehir belediyedir” dedi.

 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Kongre Sonrası
  Kongre Sonrası
  27.12.2021 10:45

  Kuzum Allah aşkına il olmayı ne zannediyorsunuz.Kendinizi aşağılamak tan zevk mi alıyorsunuz.Bildim bileli Düzce Bolu ile kıyaslanır durur Düzce Bolu'nun önündedir kardeşim.İstanbula yakınlığı coğrafyası iklimi denizi güzelliği ile hep ön plandadır.Ne hikmetse Bolu şöyle böyle.İki gün önce Bolu'da idim.Aynı Bolu be ya değişen yok. Değişen hadsiz belediye başkanı.Aynı cadde aynı aynı yarım bırakılan işler.Bi papucun yarısı Düzce diğer yarısı Bolu desem yeridir...

 • Murat bayraktar
  Murat bayraktar
  27.12.2021 09:04

  Gerceklere kapalı olursak kendimizi göremeyiz ki.. Adam doğru söylüyor.. ama üslubu yanlış.. Burası hala kent olma özelliğini kazanamamış bir il.. İl resmi bir sıfat...kent şehir donanımı ve sosyalligini ifade eder.. Özelestiri yapmak istemiyoruz..kısa özet bu

 • Gerçek
  Gerçek
  27.12.2021 00:36

  Gebze kesin olmalı doğru söylemiş, Düzceyede il yakışıyor...