İşte 2022’de muhtemel Düzce Belediye Başkan yardımcıları

DüzceSonHaber

İşte 2022’de muhtemel Düzce Belediye Başkan yardımcıları
28.12.2021 - 15:55
Haber Merkezi
10

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, 2022 yılına yeni kadrosuyla girmeye hazırlanıyor. Kamuoyunda ve belediyede yeni dönemde adı geçen belediye başkan yardımcılarıyla ilgili vatandaşlar tahmin yürütmeye başladı.

Edinilen bilgilere göre Düzce Belediye içerisinde bir çok kişi yeni başkan hakkında bahis dahi oynamaya başladı. Tartışılan isimler arasında ön plana çıkanları toparlamaya çalıştık.

İşte yeni dönemde muhtemel belediye başkan yardımcısı olacak isimler;

Düzce Belediyesi Kültür Müdürü Beytullah Yılmaz. Düzce Belediyesi eski Başkanı Dursun Ay döneminde özel kalem müdürlüğü görevini yürüten ve belediyeye hakim olan Yılmaz’ın belediye başkan yardımcısı olarak görev alacağı düşünülüyor.

İNTAŞ Genel Müdür Yardımcısı Lale Çakır. Yıllardır Düzce Belediyesi şirketi olan İNTAŞ’ta üst düzey yöneticilik yapan ve finansal konularda uzmanlaşan Çakır’ın da ismi Düzce Belediye Başkan Yardımcısı adayları içerisinde geçiyor.

Belediye Meclis Üyesi Hasan Günden. Düzce Belediye Meclis üyesi olarak yıllardır görev yapan ve imar gibi kritik konularda deneyimlerini her yıl biraz daha geliştiren Günden’in de ismi Düzce Belediye Başkan Yardımcısı adayları arasında yer alıyor.

Belediye Meclisi Başkan vekili Mesut Sancaklı. Düzce Belediye Meclisi Başkan vekili olan ve Olimpiyat Kavşağı konusunda tüm şimşekleri üzerine çeken Mesut Sancaklı’nın da belediye başkan yardımcısı olabilme ihtimali üzerinde duruluyor.

Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürü olan ve özellikle son dönemde başarılı çalışmalarıyla göz dolduran Okan Kaltu’nun da Düzce Belediye Başkan Yardımcısı olma ihtimali üzerinde duruluyor. Özellikle yeni açılan bulvar ve yollarda yapılan hızlı çalışmaların karşılığını bu şekilde alacağı konuşuluyor.

BELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Fevai Arslan. Düzce eski Milletvekili ve BELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı olan Fevai Arslan’ın belediye başkan yardımcısı olmak için girişimlerde bulunduğu öğrenildi. Ancak belediye yönetiminin tepki alırız korkusuyla bu isime sıcak bakmadığı iddia edildi. Yine de Arslan’ın adı da belediye başkan yardımcıları arasında geçiyor.

Yeni dönemde ise Belediye Başkan Yardımcıları Sinan İnan ve Serkan Yılmaz isimlerinden birinin yada ikisinin görevine son verileceği yine konuşulanlar arasında.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • düzceli engin
  düzceli engin
  22.01.2022 11:56

  muhalif biri olarak en iyi seçim Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu olur diyorum

 • Ahmet Araslar
  Ahmet Araslar
  31.12.2021 00:25

  Dursun AY yanlış olur. Şaibeli daha önce denenmiş olmamış, üzülür, Yeni isimler daha iyi olur.

 • Alper Kaan Türk
  Alper Kaan Türk
  31.12.2021 00:23

  Özlü bu işi biliyor. Bal tutmadan, Hizmet alah var yapılıyor. Çok az daha durumlar düzelsin. İYİ ŞEYLER OLACAK,

 • Alp Yılmaz
  Alp Yılmaz
  29.12.2021 12:07

  Okan Kaltuğ..En yakışacak,deneyimli bir isim.Fen işleri ve imar konusunda yılların birikimi olan kişi..

 • Oy oy
  Oy oy
  29.12.2021 00:04

  Oy oy oyu kimden alacak. Güzel miş. Saltanat sürer diyorsunuz.Bu devran böyle gitmez yeni şeyler söylemek lazım cancağızım.

 • Duzceli
  Duzceli
  28.12.2021 19:56

  Faruk ozlu simdiye kadar neyi duzgun yaptiki yada hangi ekibini duzgun kurduki bunu simdi duzgun yapsin! Yine sacma sapan yiyici baskan yardimcisi adaylari

 • Sadi
  Sadi
  28.12.2021 18:35

  Sadece gülünecek isimler. Yoruma gerek yok

 • elturco_81
  elturco_81
  28.12.2021 18:33

  Kişisel deneyimi ve kökten belediyecilik alt yapısı ile Okan KALTUĞ o makama en güzel yakışan şahsiyet olur...

 • Düzceli
  Düzceli
  28.12.2021 17:52

  Beytullah Yılmaz mı?Lale Çakır mı?Fevai Arslan mı?Belediyeyi gözden çıkarmış olur Sn ÖZLÜ.

 • Düzceli
  Düzceli
  28.12.2021 16:53

  Vallahi Okan Kaltuğ harici yazılanlardan gelirse o makama ÖZLÜ hiç mi hiç belediyeyi tanıyan ve siyaseti bilen biri olmadığının kanıtı olur