Tam bir ahlaksızlık! Kaldırımdaki dubayı söküp yoluna devam etti

DüzceSonHaber

3.01.2022 - 14:41
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi tarafından yayaların rahat ilerlemesi ve kaldırımlara park edilmesinin önlenmesi için konulan dubalar öğretmen olduğu iddia edilen bir kişi tarafından söküldü. Durduk yere demir dubayı yerinden söken kişi aynı sakinlikle yoluna devam etti.

 

Şerefiye Mahallesi Ümit sokakta Kasapoğlu Apartmanı girişinde ki kaldırıma Düzce Belediyesi tarafından yayaların rahat ilerlemesi ve araç parkının önlenmesi için demir dubalar konuldu.

İddiaya göre aynı apartmanda oturan ve mesleği öğretmenlik olan bir kişi bu dubaları yerinden sökerek zarar vermeye başladı. Vatandaşlar durumdan rahatsız olunca belediye ve polise ihbarda bulundu. Ancak şikayetlerine gerekli cevabı alamayan vatandaşlar bu kez güvenlik kameraları sayesinde şahsın dubayı söktüğü görüntüleri sosyal mecralarda yayınlayarak bu vurdumduymazlığı ifşa ettiler.

Vatandaşların defalarca şikayet ettiği ve kamu malına zarar veren kişinin iddialarda olduğu gibi mesleği öğretmenlik ise hakkında soruşturma açılması hatta bu kişiye çocuk emanet edilmemesi gerekiyor.  


Editör: A. Gölge
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz