Sayın Özlü bu sözleri siz verdiniz 2 yıl kaldı

DüzceSonHaber

Sayın Özlü bu sözleri siz verdiniz 2 yıl kaldı
18.01.2022 - 10:23
Haber Merkezi
2

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yerel seçimler öncesi hazırladığı proje kitaplarında vaatlerini sıraları. Başkan Özlü, görev süresinde 3 seneyi tamamlarken, 2 sene daha görevde kalacak. Verdiği sözleri tutup, tutmayacağı merak ediliyor.

Özlü’nün verdiği sözler arasında Efteni Gölü’nün turizme kazandırılması için düzenlemeler yapacağı da yer alıyordu.

Özlü’nün kendi proje kitabında yazan sözler şu şekilde;

(Bu yazılanlar 2019 yılında kitap haline getirildi)

DSİ yatırım programına aldırdığımız, geçen yıl ihalesi ve yer teslimi yapılan Efteni Gölü Genişleme projesinin bitirilmesiyle birlikte belediye olarak Efteni Kuş Cenneti Projesi’ni hayata geçireceğiz.

Ülkemizin en büyük doğal değerlerinden biri olan Efteni Kuş Cenneti ilimiz doğa turizminin merkezi haline gelecek.

Kuş gözlem evleri, doğal kafeler, yürüyüş yolları, elektrikli tekne turları ve piknik alanları proje içerisinde yer alacak.  

 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • orhan
  orhan
  18.01.2022 15:26

  sevgili gazteci arkadaşim adam meclis toplantısına katılmiyor verdiği sozlerimi yapar zaten bir dahaki seçimlere katılmıyacakmiş diye duydum sozler lafla olmuyor artık seçildikten sonra sozler bitiyor

 • Düzceli
  Düzceli
  18.01.2022 10:48

  Güldürdün beni hangi siyasetci verdiği sözü tutuyor.Siyasetciler Devletten aylık,Allahtan sağlık koltuk, makam arabası gitmesin onlar için önemli olan budur.Halkın yanında seçim zamanı kanki olurlar.