Balıkçı olayından sonra Düzce Belediyesi yemekli fotoğrafları servis etmeyi bıraktı

DüzceSonHaber

Balıkçı olayından sonra Düzce Belediyesi yemekli fotoğrafları servis etmeyi bıraktı
27.01.2022 - 09:55
Haber Merkezi
3

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Mutfak Sanatları Merkezi’nde belli kişi ve gruplarla yemekli toplantılarda bir araya gelirken, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Erkem İmamoğlu’nun balıkçı fotoğrafının ardından Düzce Belediyesi basın birimi yemekli haberleri ve fotoğrafları servis etmeyi bıraktı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, geçtiğimiz akşamlarda Düzce’de ki değişik etnik kökenlerin temsilcileriyle Mutfak Sanatları Merkezi’nde yemekli toplantıda bir araya geldi. Ekipler kar küreme çalışması yaparken Özlü’nün yemekte olması tepkilere neden olmasın diye de fotoğraflar ve haberler servis edilmedi.

Bilindiği gibi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, kar yağışı sırasında bir balıkçıda fotoğraflanmış ve bu fotoğraf tepkilere neden olmuştu. Özlü’nün de aynı duruma düşmemesi için bir süre yemekli haberlere sansür uygulanması kararı alındığı bilgisine ulaşıldı.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Ahmet Çalışkan
  Ahmet Çalışkan
  27.01.2022 18:40

  Akp ve yandaşları. Imamoğlu'nun yemek yemesini çok büyüttüler. Imamoğlu. Akp'nin boğazında kalan. Bir kılçıktır. Her öksürdüklerinde ağızlarından " Ekrem İmamoğlu " çıkıyor. IMAMOĞLU'NUN. Ömrü uzun olsun. İYİ AKŞAMLAR

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  27.01.2022 11:38

  Halkın birçoğu birçok şeyi yiyemezken 30 ağustosta ejder meyveli, uşak Şişli resepsiyon verenlere tepki veremeyenler, -Şehitlerin olduğu dönemde kızına nikah töreni yapanlara, köprü açılışı yapanlara tepki veremeyenler neymiş İmamoğlu balıkçıya gitmiş. Ona bakarsanız Düzcede şehit cenazesi varken de Eski Bakan başka yerlerdey di

 • Düzceli
  Düzceli
  27.01.2022 11:05

  İmamoğlu=Özlü.Böyle yemekleri yiyemeyen nice insanlar var,sizin yiyip içtiğinizi yayınlamanız halka en büyük saygısızlık bence.