Muhtarlardan karla mücadelede belediyeye tam not

DüzceSonHaber

Muhtarlardan karla mücadelede belediyeye tam not
27.01.2022 - 11:31
DHA
1

Son yılların en yoğun kar yağışının yaşandığı Düzce’de yapılan geniş çaplı kar temizleme ve tuzlama çalışmaları özellikle Bahçeşehir muhtarlarından takdir aldı. Düzce Belediyesine teşekkür eden muhtarlar, zorlu kar sınavında ekiplere tam not verdi.

Yoğun kar yağışından dolayı Düzce’de kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için büyük emek ve özveri ile çalışan Düzce Belediyesi ekipleri, kar mesaisine devam ediyor. 40 binin üzerinde Düzcelinin yaşadığı Bahçeşehir bölgesi başta olmak üzere Düzce’nin her noktasında izi olan Düzce Belediyesi, 24 saat esasına ve çift vardiya halinde kar temizleme ve tuzlama çalışmaları için yoğun çaba harcıyor.

Düzce Belediyesinin özverili çabalarını yerinde gören ve ekiplerle her zaman iletişimde olan muhtarlar yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini dile getirdi. Bahçeşehir bölgesindeki muhtarlar, yoğun kar yağışı ile birlikte yolların temizleme çalışmasının biran önce yapılmasından dolayı Düzce Belediyesine teşekkür etti.

ÇALIŞMALARDAN MEMNUNUZ

Kar çalışmalarından dolayı memnun olduklarını kaydeden Bahçelievler Muhtarı Bayram Yıldız, “Kar yağışı başladığı günden bu yana hummalı çalışmaya devam ediyoruz. Biz de kriz masasında ekiplerle birlikteyiz. Şikâyetleri değerlendiriyoruz. Çalışmalardan memnunuz” diye konuştu.

Bir diğer mahalle olan Esentepe Mahallesi muhtarı Erkan Sel ise “ Kapalı yolumuz kalmadı. Ana arterlerimizi acil bir şekilde açtık. Devamında ara sokaklarına girdik. Çalışmalarından dolayı Düzce Belediyemize teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Duzceli
    Duzceli
    31.01.2022 10:40

    Bu yenikoy tepekoy Karakoy cilimli ilçesine bağlı degilmi mahrumiyet bölgesi gibi birde gitmişsiniz yok climli belediyesi çalışıyor yazmışsınız Muhsin yanındaki yalakalar hariç kimsenin işi görmez 1 hafta biz o bölgeden servis çekemedik kardan hayatınız palavra