Karla mücadelenin kahramanları

DüzceSonHaber

Karla mücadelenin kahramanları
1.02.2022 - 11:51
Haber Merkezi
4

Düzce Belediyesi’nin karla mücadelede başarılı olmasının başrolünde Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ile Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu yer aldı. Ayrıca sokakta çalışan ekipler canlarını dişlerine takarak gece gündür karla mücadele ettiler.

Düzce Belediyesi bu yıl rekor kar yağışında karla mücadele konusunda ciddi başarı elde etti. Kar etkisini kaybetmemesine rağmen ekipler tüm mahallelerde özellikle ana yollar başta olmak üzere ara yollarda da kar küreme ve yol açma çalışması yaptılar.

Ekipler özellikle hasta, bakıma muhtaç ve yaşlı kişilerin evlerinin önünde ki karları temizleyerek ulaşım konusunda kolaylık olmasını sağladılar.

Karla mücadele konusunda başrolü Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Tuncer ve Fen İşleri Müdürü Okan Kaltu çekti. Tuncer ve Kaltu hem gece gündüz ekiplerinin başında durdular hemde koordine konusunda başarılı işlere imza attılar.

Diğer yandan Düzce Belediyesi bünyesinde görev yapan ve kar küreme ile yol açma çalışmasında görevlendirilen ekipler de gizli kahramanlar olarak ön plana çıktılar. Ekipler hem mesai mefhumu gözetmediler hemde soğuk havaya aldırmadan adeta canlarını dişlerine taktılar.

Başkan Yardımcısı Tuncer önderliğinde ki ekipler bu yıl büyük takdir topladı.  


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Personel
  Personel
  2.02.2022 11:52

  Bize destek olan yanımızdan hiç ayrılmayan başkan ve yardımcılarına çok teşekkür ediyoruz

 • Kenan Bayrak
  Kenan Bayrak
  1.02.2022 18:30

  Allah razı olsun hepsinden faruk özlüye saygılar

 • Aziziye Gençlik
  Aziziye Gençlik
  1.02.2022 14:10

  Belediyemizden Allah razı olsun mahallemizi sıkıntıda bırakmadılar

 • Fatih Unlü
  Fatih Unlü
  1.02.2022 14:09

  Başarılı bir çalışma ile güzel sonuç elde edildi.Düzce Belediyesinin tüm çalışanlarını tebrik ediyorum