Özlü'den Regaip Kandili mesajı

DüzceSonHaber

Özlü'den Regaip Kandili mesajı
3.02.2022 - 09:59
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü üç ayların başlangıcı ile Regaib Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Özlü, mesajında, “Yüce Allah, üç ayları en güzel şekilde değerlendirmeyi, hakkıyla eda etmeyi hepimize nasip etsin” dedi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, üç ayların manevi iklimine girildiği müjdesini taşıyan Regaib Kandil'ine ulaşmanın heyecanını yaşadıklarını ve bu gecenin içten ve samimi bir kalple Allah'a yönelen kulların affedileceğinin ümit edildiği mübarek bir gece olduğunu söyledi.

Özlü, mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Rahmetin bol bol yağdığı, insanların huzur ve mutluluğu bulduğu Ramazan ayı üç aylar içerisinde Kuran-ı Kerim'in nazil olduğu bir ay. Bu aylar içerisinde çok güzel mübarek geceler var. Yüce Allah, üç ayları en güzel şekilde değerlendirmeyi, hakkıyla eda etmeyi hepimize nasip etsin. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin mübarek Regaib kandilini kutluyor, ülkemize, milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa barış, huzur, güven ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.