Söz verdiğiniz ak proje biter mi?

Söz verdiğiniz ak proje biter mi?
4.02.2022 - 10:18
Haber Merkezi
1

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün, seçilmeden önce verdiği sözler arasında Asar ve Karaca Deresi, Melen Su parkla birleştirilerek 16 kilometrelik su ve yeşil koridor oluşturulacaktı. Ancak projede henüz bir gelişme yaşanmadı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, seçilmeden önce hazırladığı proje kitabında Düzce’ye bir çok söz vermişti. Projelerden çok azı hayata geçirilirken geride bir çok proje hayata geçirilmeyi bekliyor. Projelerden Düzce’yi en çok ilgilendirenlerden birisi ise ak proje adı altında söz verilen proje olarak gösteriliyor.

Projeye göre Asar ve Karaca dereleri Melen Su Park ile birleştirilerek 16 kilometrelik bir su ve yeşil koridor oluşturulacaktı.

Ayrıca dere kenarlarında sosyal yaşam alanları, spor alanları, yeşil alanlar, dinlenme alanları, yaya ve bisiklet yolları olacaktı.

Bu projenin hayata geçmesi için uluslararası proje yarışması düzenlenecekti.

Peki geriye kalan 2 yıllık görev süresi içerisinde bu projeler tamamlanabilecek mi?


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Biter mi!
    Biter mi!
    6.02.2022 22:11

    Bunlarda yalan, dolan biter mi? Taaa yillar önce fevai azmimilli okuluna engellilere uygun giris yapacagiz demisti bir secim gunu, iki kalip tahtasi bir torba çimento için bile yalan soyleyen adamciklar bunlarin hepsi.