Düzce Belediyesi’nden toplu taşımaya rekor zam

DüzceSonHaber

Düzce Belediyesi’nden toplu taşımaya rekor zam
8.02.2022 - 11:35
Haber Merkezi
5

Düzce Belediyesi, kar edeceğini iddia ettiği toplu taşımaya rekor zam yaptı.

Düzce Belediye Meclisi’nde görüşülen gündem maddesinde toplu taşımaya zam yapılmasına karar verildi. Konu belediye meclis üyelerinin oylarıyla Plan ve Bütçe Komisyonu’na gönderildi. Komisyon zam oranlarını görüşerek ikinci toplantıda tekrar belediye meclisine getirecek ve zamlar büyük ihtimalle onaylanacak.

Yeni tarifeye göre kartla tam bilet 3.50 liradan 4.90 liraya, kartla öğrenci bilet 2.25 liradan 2.90 liraya, tek kullanımlık bilet ise 5 liradan 5.90 liraya yükselecek.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • DZC
  DZC
  20.02.2022 23:25

  Araç sahipleri hep zarar da, belediye kendi zarar etmek yerine halk otobüslerine zarar ettiriyor.

 • Avrus Mustafa
  Avrus Mustafa
  8.02.2022 14:18

  İstanbul’da bir sürü iş imkanı ve kazanılan paralar çok fazla düzcede ne iş imkanı var ancak tarım oda fındık para etmez Ben bir AKP Li olarak bu yapılan zammı doğru bulmuyorum. Haftanın yarısını İstanbul da geçiriyorum ve burda CHP belediyesine kızarken benim gönül verdiğim partide bu şekilde davranıyor. Acaba belediye başkanı hiç üniversite yoluna geçmiyormu nerdeyse okulun bir kısmı otostop cekiyor Düzce üniversitesinin. Düzce’de her yerden su fışkırıyor yaz kış su sıkıntısı cekiyoruz.

 • Mevzu derin
  Mevzu derin
  8.02.2022 13:48

  Akapeli belediyelerin yaptığı zamları dış güjler, Cehapeli Belediyelerin yaptığı Zamların hepsini Ekrem İmamoğlu yapıyor.

 • işci
  işci
  8.02.2022 12:15

  Evet ne yapıyoruz veriyoruz Mehteri....

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  8.02.2022 11:45

  Sanki Düzce ile İstanbul aynı ayarda. Düzce nin başından sonuna 30 dakikada yürüme gidersin. Gidlşlen mesafe kısa, alınan para maşallah. Hadi İstanbul cehape li, vatan haini, halkı düşünmüyor da zam yapıyor. Siz vatan, millet, benim halkım, Allah, Peygamber, Kuran diyenler neden zam yapıyor. Nedenini ben diyeyim. Garanti vererek otobüs sattınız ve otobüs sahiplerinin esiri oldunuz. Nasılsa biz varız seve seve öderiz değil mi? Allahın izini ile gideceksiniz, o gün bu halkın yüzüne nasıl bkcksınız