Bu büfeleri illa bir yere koyacaklar

DüzceSonHaber

Bu büfeleri illa bir yere koyacaklar
13.02.2022 - 20:49
Haber Merkezi
6

Düzce Belediyesi İzmirli firmaya kıyak geçeyim derken işi abarttı. Önce Düzce Belediyesi önüne konmaya çalışan büfelerden birisi tepkiler üzerine kaldırılıp Atatürk Devlet Hastanesi önüne vatandaşların yürüyeceği yaya kaldırımına konuldu.

Düzce Belediyesi kantarın topuzunu kaçırdı. Dün gece operasyonuyla Düzce Belediyesi önüne konulan ve yine tepkiler üzerine gece operasyonuyla kaldırılan İzmirli firmaya ait büfelerden birisi bu kez Atatürk Devlet Hastanesi önüne hemde vatandaşların yürüyeceği kaldırımı kapatacak şekilde konuldu.

Hafta sonu olmasını fırsat bilen Düzce Belediyesi ve İzmirli firma ben yaptım oldu anlayışı ile Düzcelilerin tepkisini çekmeye devam ediyor.

Diğer yandan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’nde kantin işleten firmaların da bu büfe nedeniyle zarar etmesi ve tepki göstermesi bekleniyor.


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Kral
  Kral
  14.02.2022 07:38

  Bravo Başkan Halkını düşünüyorsun hastane önünde mesaiden sonra ne yiyecek içecek bir şey ne de binecek bir araç bulunabiliyor. Bari yiyecek içecekle beraber bisiklet Scooter da da bulunur orada.

 • Ertuğrul çiçek
  Ertuğrul çiçek
  13.02.2022 23:07

  Bir Süleyman Şah Türbesine, bir Düzce İyi Parti İl Binasına bir de Bu Bufeye yer bulamadılar.

 • Gazeteci düzgün yazmalı.
  Gazeteci düzgün yazmalı.
  13.02.2022 22:54

  Haber üsluplarınız kötü ve yazım yanlışlarınız malesef çok fazla. Siz gazeteci iseniz yazım kurallarına uymalı, sokak ağzı ile yazmamalısınız.

 • Dikkat.
  Dikkat.
  13.02.2022 22:52

  Hastane kantini zaten aşırı derecede pahalı. Rekabet yaratacak büfenin olmasi en azından hastanenin fiyatlarında indirime gitmesine sebep olabilir. 24 saat açık olmasi gereken Acil kantini gece kapanıyor, hastalar ve çalışanlar gece içecek su, yiyecek yemek bulamıyor. Gece kapatıp gündüz de fahiş fiyattan satış yapıyorlar. Yakında batarlar. İyi olmuş büfe

 • Düzceli
  Düzceli
  13.02.2022 21:50

  Gitsin okadar cok seviyorsa faruk ozlunun izmirdeki villasinin bahcesine koysun nedir bu izmir villa komsulugu aski birini beltasa mudur yapti otekine bufeleri verdi gitsinler kendi memleketinde yapsinlar nedir bu duzce aski nedir bu para kazanma aski yeter artik faruk ozlu insanlarla dalga gecmekten vazgec artik.su egolarini birak burasi duzce ankarada meclisde kaldi senin egon artik belediye baskanisin sen fsrkina var

 • Düzceli
  Düzceli
  13.02.2022 21:09

  Tabiki koyacaklar karşılığı vardır büfelerin,olimpiyat kavşağı gibi.