İzmirli firma özel bireylerin çalıştığı Kusuruz Kafe’nin gelirlerine göz dikti

DüzceSonHaber

İzmirli firma özel bireylerin çalıştığı Kusuruz Kafe’nin gelirlerine göz dikti
14.02.2022 - 10:26
Haber Merkezi
4

Düzce’ye adeta karabasan gibi çöken İzmirli firma Düzce Belediyesi izni ile bu kez özel bireylerin çalıştığı Kusursuz Kafe’nin gelirlerine göz dikerek Kent Park içerisine büfe koydu.

Düzce’nin hemen hemen her noktasına büfe koymaya çalışan İzmirli Firma bu kez Düzce Belediyesi izni ile Kent Park içerisine büfesini koydu.

Ancak büfenin koyulduğu alanın yakınında bulunan Kusursuz Kafe’nin gelirleri bu sayede düşecek. Bilindiği gibi Kusursuz Kafe’de engelli ve özel bireyler çalışarak hem sosyal hayata entegre olmaya hemde evlerini geçindirmeye çalışıyorlar. İzmirli firmanın bu yaptığı ayıplandı.

Diğer yandan bölgede bulunan esnaflar daha önce Kusursuz Kafe nedeniyle kendilerine Kent Park içerisinde çay satışı sahi yaptırılmadığını, belediyenin bu büfelere neden izin verdiğini merak ettiklerini söylediler.

 


Editör: A. Gölge

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • Erguvan
  Erguvan
  14.02.2022 22:20

  Allah askina kar yagdi bir ay gecti ustunden erguvandaki nisan kina organizasyon yapilan cadira bir bakin cokmus oyle duruyo belediye tesisinin oyle bi goruntu almasi cok ayip beeldiye olarak onu bile kaldiramiyorlar cokmus cadir orda goruntu kirliligi organizasyon icin gorusmeye gittik net bir tarih bile veremiyorlar. Kendi sokuklerini dikemiyorlar daha o cadir cokmus halde orfa duruyor tezcan bey bir gidinde o cadiri gorun ordaki goruntu kirliligini allah askina

 • Anıl
  Anıl
  14.02.2022 14:56

  İzmir aşkı:)))

 • Geldikleri gibi giderler
  Geldikleri gibi giderler
  14.02.2022 13:41

  Ne özlü ne de patronlari bosuna heveslenmesinler zamani geldiginde seve! seve! giderler!

 • Galvanizli boru
  Galvanizli boru
  14.02.2022 10:34

  Part 2:Gavur izmirli,muhafazakar Düzcelilere karşı