Seçim öncesi söz vermişti Kalıcı Konutlara kent ormanı yapacaktı

DüzceSonHaber

Seçim öncesi söz vermişti Kalıcı Konutlara kent ormanı yapacaktı
25.02.2022 - 15:28
Güncelleme 25.02.2022 - 15:29
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün, seçim öncesi verdiği sözler arasında Kalıcı Konutlar bölgesine kent ormanı yapmak vardı. Kent ormanı içerisinde bir çok sosyal alan yapılması sözünü veren Özlü’nün 2 yıl içinde verdiği sözü yerine getirip getirmeyeceği merak ediliyor.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yerel seçimler öncesi başkan seçilmeden Düzcelilere yapacağı projeleri gösterişli bir programda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın da katılımıyla tanıttı. Proje kitabında yer alan önemli ve halkı yakından ilgilendiren projelerden birisi de Kalıcı Konutlar bölgesine yapılacak kent ormanı projesi oldu.

Faruk Özlü’nün verdiği söze göre Kalıcı Konutlar bölgesine 500 bin metrekare alan içerisine kent ormanı yapılacak, bu alan içinde eski köy hayatına uygun doğal ürünler köyü, atlı spor alanı, piknik alanları, orman yürüyüş parkurları, çocuklar için izci kampları, gençler için macera parkları ve uluslararası doğa gezi organizasyonlar düzenlenecekti.

Özlü’nün kalan görev süresi içerisinde bu sözünü yerine getirip, getirmeyeceği merak ediliyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.