Haluk Levent kusursuz çalışanlarla buluştu

DüzceSonHaber

Haluk Levent kusursuz çalışanlarla buluştu
26.02.2022 - 18:37
Haber Merkezi

AHBAP Derneği kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent, bir dizi temaslarda bulunmak için geldiği Düzce’de, Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ile Kusursuz Kafe’de bir araya geldi. Kafenin kusursuz personeliyle de keyifli dakikalar geçiren Haluk Levent, AHBAP Derneği'nin Düzce toplantılarının artık Kusursuz Kafede yapacaklarını söyledi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, "Kusursuz Kafe"nin "kusursuz" personeliyle birlikte AHBAP Derneği kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent ve dernek üyelerini ağırladı.

Düzce’ye sık sık geldiğini ve çok keyifli zaman geçirdiğini dile getiren Levent, kafe personelinin gitar çalıp söylediği şarkıları keyifle dinledi.

Kusursuz Kafe’nin konseptini çok beğendiğini söyleyen Haluk Levent, AHBAP Derneği olarak Düzce’deki gerçekleştirilecek toplantılarını bundan sonra Kusursuz Kafe'de yapacaklarını söyleyerek, bir hayırsever tarafından kafe için kullanılmak üzere 100 Bin TL bağışta bulunulduğunu da paylaştı.

Başkan Özlü ise sanatçı Haluk Levent’e kusursuz kafeyi ziyareti ve kusursuz personele desteklerinden dolayı teşekkür etti.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.