Ekmek oldu 3 lira nerede bizim halk ekmek üretim tesisi?

DüzceSonHaber

Ekmek oldu 3 lira nerede bizim halk ekmek üretim tesisi?
2.03.2022 - 15:46
Haber Merkezi
2

Düzce Belediyesi fırıncılar ekmeği 2,5 lira yapmaya karar verince halk ekmek üretim tesisi açmak için algı yapınca geriye hazırlanan capslardan başka bir şey kalmadı. Ekmek 3 liraya yükseldi, halen halk ekmek üretim tesisinden haber çıkmadı.

Düzce Belediyesi ekmek zamlarıyla birlikte fırıncılara ayar vermek adına halk ekmek üretim tesisi açacakları yönünde açıklamalar yaparak algıya başladı. Ancak ekmeğe bu süreçten sonra 2 kere zam geldi ve ekmek 3 liraya yükseldi.

Ekim ayında ekmeğe zam yapılmasının ardından Düzce Belediyesi’nin destekleriyle hazırlanan capslarda hem İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu hemde Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü yan yana konularak ekmek zamları sonrası her iki başkan hakkında yazılar yazılmıştı. Aradan geçen süreç içerisinde sadece geriye caps kalırken, Düzce’de ki halk ekmek üretim tesisi hayallerde kaldı.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ah solmaz ah
  Ah solmaz ah
  2.03.2022 16:31

  Bu bey efendi bakanlık yaptığı dönemde de gazozdu hiç değişmemiş

 • Düzceli
  Düzceli
  2.03.2022 15:59

  Arkadaş böyle şakalar yapma,günü kurtarmak için o gün öyle söylemesi gerekiyordu Özlünün,kendisi inanmadiki dediğine halkla elbirlik dalga geçiyorlar.Görüyoruz elektirk doğalgazın fiatını indiremediler kdv ve günlük 8 kw dediler zengine dokunamıyorlar.Akaryakıtta ha keza aynı.Az kaldı seçime kiminle nasıl dalga geçilir görecekler.