Başkan Özlü kontrolü kaybetti sızıntıyı bulmak için soruşturma başlattı

DüzceSonHaber

Başkan Özlü kontrolü kaybetti sızıntıyı bulmak için soruşturma başlattı
15.03.2022 - 12:10
Haber Merkezi
3

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, belediye içinde ki kontrolü kaybetti. Belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle ilgili atama haberlerini belediyeden önce duyan basına bilginin kim tarafından sızdırıldığını bulmak için soruşturma başlattı.

Düzce Belediyesi’nde bazı belediye başkan yardımcıları ile birim müdürleri değişti. Belediye içerisinde sabah saatlerinde başlayan yazışmalardan basın mensuplarının erken haberi oldu. Henüz resmi açıklama yapılmadan çoğu basın kuruluşu atamaları yazdı ve çoğu doğru çıktı.

Bunun üzerine Düzce Belediyesi içerisinde ki kontrolü kaybettiği anlaşılan ve sızıntılara hakim olamayan Başkan Faruk Özlü, bilgileri kimin sızdırdığını bulmak için belediye içerisinde operasyon başlattı. Açılan soruşturmada evraklar hangi birimlere gitmişse bu birimde olan çalışanlar tek tek sorgulanacağı öğrenildi.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Has Düzceli
  Has Düzceli
  16.03.2022 08:17

  Belediye çalışanlarının akrabalarına yalan yanlış bilgi verip imar durumu yada konu ne olursa olsun asılsız bilgiler ile milleti birbirine düşürdüğü gerçeği de var. Şikayet edince de kesinlikle bu bilgiler paylaşılmaz diyorlar. Şimdi verin hesabını.

 • La özlü
  La özlü
  15.03.2022 20:02

  O kadar okul okudun (tabi okuduysan belki de partronunla senin diploma ayni yerden gelmistir onu da bilmiyoz ya neyse) gerceklerin ortaya cikmak gibi kotu bi huyu oldugunu ogrenemedin mi yoksa erkenci mi davrandilar?

 • Düzceli
  Düzceli
  15.03.2022 15:47

  Ne olacaktı ne bekliyordunuz Özlüden.