Düzce’nin yaya geçit çizgileri yamuk farkında mısınız?

DüzceSonHaber

Düzce’nin yaya geçit çizgileri yamuk farkında mısınız?
18.03.2022 - 12:05
Güncelleme 18.03.2022 - 12:10
Haber Merkezi
1

Düzce’de bir çok noktada kalitesiz asfalt dökümü nedeniyle yolla birlikte yaya çizgileri de kaymış durumda. Düz olması gereken çizgiler yamuk dururken, bu durum kimseye rahatsızlık vermiyor.

Düzce’de bir çok iş baştan savma yapılırken yamuk yaya geçidi çizgileri de gündeme gelmeye başladı. Düz olması gereken ve özellikle yaya öncelikli projeler üretilirken, yaya çizgilerinin yamuk olması esprilere konu oluyor.

Bir çok noktada yaya geçitleri kalitesiz asfaltlarla birlikte kaymışken, bu durumun kimseye rahatsızlık vermemesi de hayretle karşılanıyor.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Düzceli
    Düzceli
    18.03.2022 12:30

    Konutlarda farabi lisesinden yeşiltepe güzegahındaki çizgilere bir bakın alkollüydü galiba çizen.Merkezdeki çalışmalar dan başka nerede çalışır belediye.Özlü yeşiltepe caminin önündeki şelaleyi çalkştıramadın daha ne hizmet bekleyelim senden basit bir şeyi yaptıramadın.