Başkan Özlü, bakanlık döneminde ki koruma polisini zabıta müdürü yaptı

DüzceSonHaber

Başkan Özlü, bakanlık döneminde ki koruma polisini zabıta müdürü yaptı
28.03.2022 - 10:32
Haber Merkezi
2

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı olarak görev yaptığı dönemde kendisine koruma polisi olarak görevlendirilen Yasin Tüfekçi’yi zabıta müdürü yaptı.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce Belediyesi birimleri içerisinde yaptığı değişiklikle koruma polisi olan Yasin Tüfekçi’yi zabıta müdürü olarak görevlendirdi.

1988 Konya doğumlu olan ve 10 yıllık polis memuru olan Tüfekçi, aslında öğretmen olarak mezun oldu. Ancak atanamayan Tüfekçi, daha sonra polisliği tercih ederek devlet büyüklerini koruma şubesinde görev aldı. Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü’yü, bakanlık yaptığı dönemde korumaya başlayan Tüfekçi, Özlü Düzce Belediye Başkanı seçilince koruma görevine devam ederek Düzce’ye geldi.

 


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • HARBİ ADAM
  HARBİ ADAM
  30.03.2022 18:35

  GISGANMAYIN GARDAŞIM ÇALIŞ SENİNDE OLURRR :)

 • Düzceli
  Düzceli
  28.03.2022 13:45

  Ak partili yetkililer yandaşlarına nereden nasıl kıyak yaparız,bizdensin değilsin düşünceleri içindeler.Özlü çalışma bekliyoruz derken Düzcemizin geleceği için demiştik sen Ak partili yandaşlar olarak algıladın sorun var.