Konak Kitap Kafe oluyor

DüzceSonHaber

Konak Kitap Kafe oluyor
4.04.2022 - 16:16
Haber Merkezi

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Konak Gazinosu olarak bilinen alana yapılacak olan Kitap-Kafe ve çok amaçlı salonun projelendirilmesinin tamamlandığını müjdeledi. Konser, imza günleri, konferans ve dinletilere de ev sahipliği yapacak olan yeni merkez için çalışmalar kısa süre sonra başlayacak.
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, içerisinde bir çok etkinliğin düzenlenebileceği şehrin en modern kütüphanesi için geri sayımın başladığını açıkladı.

Uzunmustafa Mahallesinde bulunan Konak Gazinosunun kaldırılmasının ardından 4 bin 600 metrekare parsel üzerindeki alanda proje hazırlıkları tamamlanan modern kitap-kafenin yapımına kısa süre içerisinde başlanacak.

İlaç firması sponsor

Türkiye’nin ilaç sektöründe faaliyet gösteren bir firmanın sponsorluğunda gerçekleştirilecek bina inşaatında mevcut yeşil alanlar da korunarak doğayla bütünleşmiş bir tasarım ortaya konulacak.

İçerisinde kitap söyleşi alanı, ilkokul çağındaki çocuklar için tanıtım ve eğitim amaçlı etkinlik alanları, konferans ve dinleti salonu, imza günü, konser ve sinema gecelerinin düzenlenebileceği bölümlerin bulunacağı kitap/kafe ile Düzce en modern kütüphanesine kavuşmuş olacak.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.