Özlü’den Düzce’ye ‘Devlet Tiyatroları Sahnesi’ talebi

DüzceSonHaber

Özlü’den Düzce’ye ‘Devlet Tiyatroları Sahnesi’ talebi
11.04.2022 - 12:37
Haber Merkezi
2

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çeşitli temaslarda bulunmak için gittiği Ankara’da Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz’u ziyaret etti.

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz ile bir araya geldi. Belediye Başkanı Faruk Özlü, Düzce’de kültür ve sanat alanında yaptıkları çalışmalardan bahsetti.
Ziyarete yönelik değerlendirmelerde bulunan Başkan Özlü, “Sayın Bakan Yardımcımızı ziyaret ettik. Şehrimizin kültür ve sanat faaliyetleri noktasında yapılan çalışmaları ve bundan sonrası için öngördüğümüz hususları değerlendirdik. Düzce’ye ‘Devlet Tiyatroları Sahnesi’ açma talebimizi de ilettik. İlimiz turizminin geliştirilmesi başta olmak üzere Konuralp Antik kentinde devam eden kazı çalışmalarımız ve Mutfak Sanatları Merkezi özelinde bilgi alışverişinde bulunduk. Düzce adına Sayın Bakan Yardımcımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkan Özlü, Bakan Yardımcısı Özkan Yavuz’a ‘Düzce Yemekleri’ kitabını hediye etti.


Editör: D. Son Haber

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Son Haber (www.duzcesonhaber.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Halk ekmek
  Halk ekmek
  11.04.2022 18:57

  Koskoca duzceye sigamayan artist tiyatro sahneside mi istiyo simdi? Seni yiyen kabiz olur birader hadi baska kapiya!

 • Sevgili halkim
  Sevgili halkim
  11.04.2022 15:04

  Ne zaman bu ve bunun gibi tatli su kurnazlarini secmeyi birakicaniz, arkadasin her soyledigi ana okulu yasinin gelmedigini gosteriyo ama baskan secilmis! Allahin bize verdigi ceza dicem ama oy verenlere haksizlik olur!!!!!